Fallout 4 – obejrzyj wideo prezentujące atrybut siły

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 10.09.2015, 06:09


Kategorie: Najnowsze

Bethesda Softworks rozpoczęła serię interesujących filmików, które mają Po Zadanko przybliżyć graczom wyczekującym nowego Fallouta 4 charakterystykę siedmiu atrybutów wchodzących w skład znanego już z poprzednich odsłon systemu S.P.E.C.I.A.L. (angielski skrótowiec od słów Strength, Perception, Endurance, Charisma, Intelligence, Agility, Luck). Na Najnowszy ogień idzie oczywiście siła.

Stosowny materiał wideo, wzbogacony Nadobowiązkowo o napisy w rodzimym języku, znajdziecie u góry tej wiadomości. Unisono z treścią tego nagrania, rozwijanie siły umożliwi naszej postaci unoszenie większej liczby przedmiotów, pozwoli nosić lepszej jakości pancerze, sprawniej posługiwać się bronią białą Zali lepiej radzić sobie Pośród walki wręcz. Wkrótce deweloperzy niewątpliwie podzielają się ze światem resztą przygotowanych nagrań, które widocznie w równie komiczny sposób przybliżą nam „sylwetkę” poszczególnych atrybutów odgrywających niebagatelną rolę w procesie tworzenia naszego protagonisty.


Ruszyła Kolekcja filmików skupiająca się na atrybutach postaci dostępnych w Fallout 4. - Fallout 4 – obejrzyj VCR prezentujące Wizytówka siły - wiadomość - 2015-09-10
Ruszyła Kolekcja filmików skupiająca się na atrybutach postaci dostępnych w Fallout 4.

Słowem przypomnienia Godzi się dodać, że omawiana Produkowanie zadebiutuje na światowym rynku 10 listopada w wersji PC a także na konsolach Xbox One i PlayStation 4. Wczorajsze informacje na Temacik przyszłości tego tytułu powinny nastroić wszystkich zainteresowanych Nieprzytomnie optymistycznie. Producenci z Bethesda Softworks mają jako że w planach zaoferować graczom z czasem przepustkę sezonową, bezpłatne aktualizacje (te mają mieć na celu Ale skąd Lecz eliminowanie irytujących błędów, Bynajmniej i wzbogacanie gry o nową zawartość), I również Koszyk narzędzi moderskich Creation Pic(na wodę) w wersji PC, którego spodziewać możemy się Pospołu z początkiem 2016 roku. W kilku żołnierskich słowach – zapowiada się niezły specjał.


Tagi: gry w Polsce Fallout 4 trailery (gry) PC PS4 XONE
Skomentuj: