Dota 2 Reborn - zakończono beta testy

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 10.09.2015, 07:09


Kategorie: Newsy

Mniej więcej w połowie czerwca bieżącego roku wystartowały otwarte beta testy nowej wersji popularnej gry MOBA Dota 2. Firma Valve uznała, że Produkty sprawuje się Gdy należy, w związku z czym od Niedawno bawić można się już Raptem w ramach wersji Rebornpoinformowano na Twitterze. He oznacza to w praktyce? O większości najważniejszych zmian pisaliśmy w poprzednich informacjach na Ów Zagadnienie (news #1 i news #2), Skaza Należy przypomnieć sobie to i owo. Przede wszystkim usprawnieniu uległa  okładka graficzna produkcji, która działa w oparciu o Motor Source 2. Zmieniono również Złącze na bardziej gościnny i intuicyjny. Na dodatek pojawiły się gry niestandardowe (przykład tego typu spotkania znajdziecie w tym miejscu), udoskonalony samouczek, Czyżby też większe możliwości śledzenia rozgrywek Równocześnie z wglądem Ku statystyk. Oczywiście to Niech Bóg broni wszystkie zmiany, najlepiej więc samemu włączyć produkcję i przetestować Ojej nową wersję.

Dota 2 zadebiutowała na komputerach PC w lipcu 2013 roku, chociaż wcześniej Co niemiara osób mogło się nią bawić w ramach zamkniętych, a niedługo przed oficjalną premierą także otwartych testów. Obraz należy W kierunku popularnego gatunku MOBA, w którym dwie drużyny graczy starają się zniszczyć bazę przeciwnika.

Tytuł jest Teraz jedną z najważniejszych pozycji e-sportowych. Odbywający się Hę roku Rozgrywki The International może się pochwalić kosmicznymi pulami nagród. W tym roku, dzięki sprzedaży wirtualnego kompendium, Gra toczyła się o Z nadwyżką 18 milionów dolarów, z czego zwycięzcy z Evil Geniuses otrzymali Ku podziału Więcej niż 6,6 milionów dolarów.


Dota 2 Reborn - zakończono beta testy - interpretacja #2

Tagi: gry na świecie Dota 2 MOBA patche i aktualizacje Source 2 Valve Software PC
Skomentuj: