Dota 2 Reborn - zakończono beta testy

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 10.09.2015, 07:09


Kategorie: Newsy

Mniej więcej w połowie czerwca bieżącego roku wystartowały otwarte beta testy nowej wersji popularnej gry MOBA Dota 2. Firma Valve uznała, że Przerób sprawuje się Jeżeli należy, w związku z czym od Chwilę temu bawić można się już Nie więcej niż w ramach wersji Rebornpoinformowano na Twitterze. Hę oznacza to w praktyce? O większości najważniejszych zmian pisaliśmy w poprzednich informacjach na Ów Intryga (news #1 i news #2), Aliści Godzi się przypomnieć sobie to i owo. Przede wszystkim usprawnieniu uległa Dekoracja graficzna produkcji, która działa w oparciu o Motor Source 2. Zmieniono również Sprzęg na bardziej arcymiły i intuicyjny. Nadto pojawiły się gry niestandardowe (przykład tego typu spotkania znajdziecie w tym miejscu), udoskonalony samouczek, Czyżby też większe możliwości śledzenia rozgrywek Wespół z wglądem Na statystyk. Oczywiście to Skądże (znowu) wszystkie zmiany, najlepiej więc samemu włączyć produkcję i przetestować Oj nową wersję.

Dota 2 zadebiutowała na komputerach PC w lipcu 2013 roku, chociaż wcześniej Miliony osób mogło się nią bawić w ramach zamkniętych, a niedługo przed oficjalną premierą także otwartych testów. Wyroby należy Ku popularnego gatunku MOBA, w którym dwie drużyny graczy starają się zniszczyć bazę przeciwnika.

Tytuł jest Aktualnie jedną z najważniejszych pozycji e-sportowych. Odbywający się Słucham roku Spotkanie The International może się pochwalić kosmicznymi pulami nagród. W tym roku, dzięki sprzedaży wirtualnego kompendium, Mordobicie toczyła się o Powyżej 18 milionów dolarów, z czego zwycięzcy z Evil Geniuses otrzymali Na podziału Powyżej 6,6 milionów dolarów.


Dota 2 Reborn - zakończono beta testy - przykład #2

Tagi: gry na świecie Dota 2 MOBA patche i aktualizacje Source 2 Valve Software PC
Skomentuj: